Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2017/2018

4 września we wszystkich szkołach w Polsce rozbrzmiał pierwszy dzwonek, który zainaugórował rozpoczęcie kolejnego roku szkolnego. O godz. 9.30 także w naszej szkole uroczyście przywitaliśmy zaczynający się tego dnia nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej tego dnia zgromadzili się nauczyciele, rodzice i uczniowie. Dla wielu z nich to kolejny rok szkolny w naszej placówce, jednak tym razem bardzo liczną grupę stanowili ci, którzy tego dnia rozpoczynali dopiero przygodę z naszą szkołą.

To właśnie ci uczniowie tego dnia znaleźli się w centrum uwagi. W tradycyjny sposób poprzez pasowanie i złożenie przysięgi, właśnie tego dnia stali się uczniami naszych szkół. Była to grupa aż 17 uczniów, którzy zasili szeregi Szkoły Podstawowej nr 31 oraz Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 1.

Na koniec uroczystości pani Dyrektor mgr Iwona Olszewska życzyła wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom wszystkiego najlepszego w rozpoczynającym się roku szkolnym, wielu chwil radości, sukcesów oraz wytrwałości w zdobywaniu nowych umiejętności.