Dnia 5 marca 2018, po raz kolejny w SOSW nr 2 w Szczecinie odbyły się Wojewódzkie mistrzostwa tenisa stołowego szkół i placówek kształcenia specjalnego. W tym roku w zawodach wzięli udział zawodnicy z 11 placówek z naszego województwa.

Każda szkoła mogła wystawić grupę czterech tenisistów, a naszą reprezentowali Ada, Wiktoria, Gracjan i Patryk.

Dla Ady, Wiktorii i Patryka był to debiut w tak dużej imprezie sportowej odbywającej się poza naszą szkołą i niestety było to trochę widać podczas gier, bo umiejętności sportowe to jedno, a opanowanie zdenerwowania i stresu to drugie.

Mimo to nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie, a Ada dotarła nawet do półfinału. Wszyscy sportwcy otrzymali medale i życzenia dalszych sukcesów.

W imieniu wszystkich uczniów i nauczycieli dziękujemy naszym reprezentantom za sportową postawę i życzymy wspaniałych wyników w kolejnych sportowwych zmaganiach.