Dnia 4 lutego uczniowie z klas przysposabiających do pracy obejrzeli przedstawienie pt  „Tajemnica krzyczącego zegara” w  Teatrze Lalek „Pleciuga”.

Młodzież miała okazję przenieść się do lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku do serca Los Angeles- Hollywood i rozwikłać zagadkę przeraźliwego, krzyczącego zegara. Publiczność miała możliwość doświadczenia kryminalnej historii nie tylko jako widz, ale i jako uczestnik. Niektóre wydarzenia  ze świata przedstawionego rozgrywały się ponad widzami, na technicznych pomostach. Czasem postaci pojawiały się na widowni, przechodziły przez nią, tam też rozgrywały się niektóre sceny. Uczniom sztuka bardzo się podobała. Po wyjściu z teatru na bieżąco dzielili się wrażeniami z obejrzanego spektaklu.