6 grudnia z uczniami klas młodszych w sali gimnastycznej spotkał się wyjątkowy gość. Święty Mikołaj zaproponował naszym uczniom zabawy, w których musieli się wykazać sprawnością fizyczną. Mikołaj opowiedział dzieciom ile ciężkich zadań ma do wykonania w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a uczniowie musieli się zmierzyć z ćwiczeniami które przypominały te czynności. Był więc marsz z workiem prezentów po zaspach śnieżnych, wdrapywanie się po drabinie, chodzenie po dachu, wrzucanie prezentów przez komin, jazda na saniach. Nie było łatwo, ale wszyscy sobie świetnie poradzili i zasłużyli na odznakę „Pomocnik Mikołaja”. Nie mogło zabraknąć prezentów, Mikołaj obdarował wszystkich wspaniałymi paczkami i … wyruszył w podróż, bo jak zapewniał chciał tego dnia dotrzeć także do innych dzieci. Mikołaj, Dyrekcja i nauczyciele pragną serdecznie podziękować sponsorom za pomoc przy ufundowaniu paczek dla dzieci, a w szczególności:

1. Radzie Rodziców w ZSS nr 1,
  2. Dyrektorowi Regionalnemu Firmy Stokrotka –Agnieszce Czerniejewskiej,