9 grudnia, po raz kolejny w tym roku wybraliśmy się na korty tenisowe. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy Klubu Olimpiad Specjalnych „Błyskawica” działającego przy naszej szkole z Fundacją na rzecz promocji sportu osób niepełnosprawnych „Marzenie”. 24 uczniów zostało podzielonych na dwie grupy. W pierwszej z nich znalazło się 9 uczniów, którzy już opanowali podstawowe umiejętności gry w tenisa i rozegrali ze sobą mini turniej. W drugiej znaleźli się uczniowie, którzy dopiero doskonalą podstawowe zagrania tenisowe. W turnieju, w tym dniu najlepszy okazał się Wiktor, II miejsce zajął Kacper a III miejsce Ada. Fundacji, a w szczególności panu Rafałowi Smyle bardzo dziękujemy za udostępnienie obiektu sportowego, pomoc w realizacji wydarzenia i przygotowanie mikołajkowych paczek  dla uczniów.