Walentynki

W przeddzień święta zakochanych czyli "Walentynek" w naszej szkole odbyło się spotkanie z tej właśnie okazji, które otworzyła swoim występem absolwentka naszej szkoły - Agnieszka Mazur. Agnieszka przypomniała nam o swoich wyjątkowych umiejętnościach wokalnych i w nastrój święta zakochanych wprowadziła nas piosenką z repertuaru Gosi Andrzejewicz pt. "Słowa".

Następnie uczniowie losując ilustracje na których były przedstawione symbole różnych świąt mieli za zadanie oddzielić te które są związane z walentynkami od tych, które przedstawiają inne znane nam święta.

W dalszej części uczniowie dowiedzieli się skąd wzięłą się tradycja obchodzenia walentynek i poznali historię Świętego Walentego, który jest patronem wszystkich zakochanych.

W krótkim muzycznym koncercie życzeń uczniowie wspólnie mogli odśpiewać najbardziej znane i lubiane piosenki o miłości przygotowane w postaci karaoke.

Nie zabrakło poczty walentynkowej, wspólnych zdjęć zakochanych par oraz tanecznej zabawy.