Kids Day
na Pekao Szczecin Open 2017

W poniedziałek 11 września w Szczecinie rozpoczął się kolejny - 25, jubileuszowy Turniej Tenisa Pekao Szczecin Open, rozgrywany na kortach przy ul. Wojska Polskiego. Turniej należy do elitarnej grupy rozgrywek ATP, a jego głównymi Sponsorami są Bank Pekao SA i Miasto Szczecin.

Jak co roku równolegle do głównego turnieju odbywa się szereg imprez towarzyszących, które dodają rangi wydarzeniu. Jednym z nich jest turniej dla dzieci, odbywający się w tym roku pod hasłem "Kids Day".

Zawodnicy naszego Klubu Olimpiad Specjalnych "Błyskawica", którzy regularnie ćwiczą tą dyscyplinę sportu, mieli przywilej i przyjemność rywalizować w tym turnieju. Reprezentacja naszego Klubu liczyła 15 osób wśród których znaleźli się zarówno uczniowie jak i absolwenci naszej szkoły.

Tym razem pogoda nie pozwoliła rozegrać turnieju w pełnym wymiarze, jednak rywalizacja była jak co roku bardzo zacięta, a zwycięzcy i nie tylko bardzo szczęśliwi i zadowoleni.