W miesiącu marcu 2021, w naszej szkole odbędą sie Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Ziemnym. Turniej ten miał odbyć się jeszcze w zeszłym roku szkolnym i na początku marca zeszłego roku odbyły się nawet pierwsze mecze, niestety później te i nie tylko te plany pokrzyżował nam pewien nieznośny wirus. Ponieważ jednak nasi uczniowie bardzo tęsknią do rywalizacji sportowej postanowiliśmy, zachowując wszystkie wymagania reżimu sanitarnego rozegrać nasz turniej. Do rozgrywek zgłosiło się 16 uczniów, którzy utworzyli 4 grupy startowe. Mecze będą się odbywać bez obecności kibiców w sali gimnastycznej, ale organizatorzy postarają się aby niektóre spotkania można było obejrzeć. Planujemy rejestrowanie zawodów i udostępnianie realcji filmowej wszystkim zainteresowanym.

Relacja z podsumowania Turnieju

Relacja z meczu finałowego

Relacja z meczu o III miejsce

Relacja z meczu o V miejsce

Relacja z meczu o VII miejsce

Prezentacja zawodników którzy awansowali do ćwierćfinału

Relacja filmowa z meczów fazy grupowej

Relacja filmowa z prezentcji zawodników i losowania grup

KOLEJNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ROZGRYWEK JUŻ WKRÓTCE !