Tenis to dyscyplina sportu, którą nasi uczniowie „bawią” się przez cały rok szkolny  podczas zajęć z  Wychowania Fizycznego. Dlatego z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego została zorganizowana impreza „Tenisowe rozpoczęcie roku szkolnego”. Uczniowie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w grze w tenisa uczestniczyli w grach i zabawach doskonalących tę umiejętność, a bardziej zaawansowani rozegrali między sobą mini turniej. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy Klubu Olimpiad Specjalnych „Błyskawica” działającego przy naszej szkole z Fundacją na rzecz promocji sportu osób niepełnosprawnych „Marzenie”. Fundacji, a w szczególności panu Rafałowi Smyle bardzo dziękujemy za udostępnienie obiektu sportowego, pomoc w realizacji wydarzenia i przygotowanie upominków dla jego uczestników.