W naszej szkole już wkrótce, bo od dnia 18 października rozpocznie się Szkolny Turniej Boccia. To znana i  lubiana konkurencja sportowa wśród naszych uczniów. Pewnie właśnie dlatego do udziału w rozgrywkach zgłosiło się aż 40 uczniów. Zawodnicy będą grali w drużynach dwuosobowych. W dniu 15 października odbyło się losowanie par do poszczególnych grup rozgrywkowych. W wyniku losowania zostało utworzonych pięć grup, a w każdej grupie wystąpią cztery drużyny. Do dalszego etapu rozgrywek awansują po dwie drużyny z pierwszego i drugiego miejsca z każdej grupy.

Po losowaniu przypomnieliśmy wszystkim graczom o najważniejszych zasadach gry w boccia. Trzymamy za wszystkich kciuki, życzymy wspaniałych wyników i dobrej zabawy.

Jednocześnie zapraszamy do zaglądania na naszą stronę i profil facebookowy gdzie na bieżąco będziemy podawać wyniki turnieju.