Dnia 15 czerwca 2021 roku w sali gimnastycznej odbyło się pożegnanie uczniów kończących edukację w Szkole Przysposabiającej do Pracy nr 1 w Szczecinie.

Pani dyrektor Iwona Olszewska i pani wicedyrektor Elżbieta Makris w swoim wystąpieniu wspominały okres pobytu dzisiejszych absolwentów w naszej placówce i zapewniły, ze drzwi szkoły są dla nich zawsze otwarte.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki oraz złożyli w księdze adresowej swoje dane kontaktowe.

W trakcie imprezy wystąpił teatrzyk szkolny „Raz, dwa , trzyk” z montażem słowno -muzycznym.

Nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie wykonali pamiątkowe fotografie, a następnie udali się do szkolnego ogrodu na wspólny poczęstunek i zabawę taneczną.

Drodzy Absolwenci !

Dziękujemy Wam za wspólnie spędzone lata.

Dziękujemy także Waszym rodzicom za serdeczność i współpracę.

Życzymy Wam samych sukcesów i życzliwych ludzi wokół siebie!