Rajd - "Pożegnanie jesieni"

Dnia 16 grudnia w sobotę uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie zorganizowanym przez SKKT GRYPHUS, PTTK oddział zachodniopomorski i UM Szczecin. Temat spotkania to „Pożegnanie jesieni”, na Najaktywniejszą turystycznie szkołę.

Po dotarciu do Szkoły nr 24 w Szczecinie uczniowie zostali powitani gorącą herbatą, ciastem, otrzymali znaczek pamiątkowy i odcisk pieczęci okolicznościowej.

Wzięli udział w loterii turystycznej wygrywając atrakcyjne nagrody. Następnie uczestniczyliśmy w zorganizowanym ognisku piekąc kiełbaski przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Po konsumpcji udaliśmy się na przystanek autobusowy i tramwajowy. Młodzieży towarzyszył wspaniały humor w czasie przejazdu środkami komunikacji miejskiej.