Piękna pogoda sprzyjała dziś wyjściu ze szkoły. Uczniowie klasy IIIb SPdP podczas swojej wycieczki do Trzebieży obejrzeli przystań rybacką, przyglądali się pracy rybaków i efektom ich porannych połowów. Spacerowali po porcie i zachwycali się jachtami zacumowanymi w Marinie Trzebież. Następnie ulicą Rybacką, wzdłuż zabytkowych domów, udali się zwiedzić trzebieski kościół.
Kolejnym etapem wyprawy było oglądanie pracowni zawodowych w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. Po spotkaniu z dyrektorem placówki nasi uczniowie obejrzeli pracownie zawodowe: stolarską, ceramiczną, fotograficzną, fryzjerską, scrapbooking i studio do tworzenia muzyki. Mieli okazję przyglądać się pracy wychowanków MOW i zamienić z nimi kilka słów. Dziękujemy za miłe przyjęcie i zapraszamy do nas.