Choć do wakacji jeszcze miesiąc z okładem, to uczniowie wraz ze Szkolnym Kołem Edukacji Morskiej już fantazjują o letnim wypoczynku. Najlepiej i najbliżej nad naszym polskim Bałtykiem…
Dlatego ogłosiliśmy konkurs na najbardziej fantazyjną/ fantastyczną muszlę morską. Okazało się bowiem, że uczniowie przechowują w domach swoje muszelkowe skarby i wyciągnęli je z zakamarków szuflad, aby się nimi pochwalić w szkole. Zainspirowani ich niezwykłymi, oryginalnymi kształtami, ich urodą ,cudownymi wspomnieniami wakacyjnymi z ubiegłych lat postanowiliśmy je uwiecznić na kartkach papieru. I tak powstała piękna wystawa pokonkursowa. Prace ocenić było bardzo trudno, każda miała w sobie indywidualny przekaz, każda wyróżniała się pomysłowością i urodą….
Dlatego wszyscy młodzi artyści zostali nagrodzeni, inaczej być nie mogło.
Oby do wakacji!!!!!