II Mikołajkowy Festyn Biegowy

Dnia 19 grudnia, dziewięcioro uczniów najmłodszych klas wzięło udział w II Mikołajkowym Festynie Biegowym, który odbył się w Parku Kasprowicza. Organizatorem imprezy był UKS Iskierka, oraz Miasto Szczecin.

Festyn miał charakter zabawowy, a w pewnym momencie na polanie gdzie odbywała się impreza, pojawił się bardzo miły gość, Święty Mikołaj.

Okazało się, że Mikołaj jest wielkim entuzjastom biegów, dlatego każdy bieg odbywał się w obecności Mikołaja.

każdym biegu wszyscy jego uczestnicy byli dekorowani medalami przez samego Mikołaja.

Na koniec wszyscy dzielni biegacze otrzymali jeszcze od Świętego Mikołaja paczki oraz serdeczne życzenia wesołych świąt.

Żegnając się z uczestnikami festyynu, Święty Mikołaj podziękował wszystkim za wspaniałą sportową postawę i zaprosił dzieci na przyszłoroczną edycję imprezy.