Konkurs kolęd to impreza, która cyklicznie odbywa się od wielu lat w naszej szkole. To okazja to spotkania, w trakcie którego uczniowie poszczególnych klas prezentują się w wybranej przez siebie kolędzie. Niestety, podobnie jak w roku ubiegłym, także teraz nie było możliwe zorganizowanie spotkania całej społeczności szkolnej, połączonego ze wspólnym kolędowaniem. Ale podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie przygotowali swoje występy pragnąc uświetnić zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Występy można zobaczyć na naszym szkolnym kanale Youtube

W imieniu wszystkich pracowników i uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 1 w Szczecinie życzymy radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, miłości, zgody, dużo prezentów,radosnego kolędowania, zdrowia, szczęścia i śniegu za oknem.