Przedstawienie jasełkowe

Miesiąc grudzień nabiera magii za sprawą Świąt Bożego Narodzenia. Takie właśnie wyjątkowe, „wigilijne” popołudnie spędziliśmy w naszym Ośrodku w środę 20 grudnia. Rozpoczęliśmy je od spotkania w szkolnej stołówce .Pani wicedyrektor Elżbieta Dulian złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia.

Nauczyciele i uczniowie przełamali się opłatkiem a następnie zasiedli do posiłku, który składał się z tradycyjnych wigilijnych potraw.

Później udaliśmy się do sali gimnastycznej, gdzie wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi -przy aromatycznej herbacie i ciastach- obejrzeliśmy przedstawienie bożonarodzeniowe przygotowane przez szkolny teatrzyk „Raz, dwa ,trzyk”.

Kolejny raz jasełka udowodniły, że w naszej placówce nie brakuje utalentowanej młodzieży.

Uczniowie przygotowywali się do występów z wielkim zaangażowaniem, pamiętając o powadze wydarzenia, jakim było przyjście na świat Zbawiciela.

Świąteczny nastrój popołudnia podkreśliło także śpiewanie kolęd. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami zaprezentowali wybrane pastorałki. Za wspaniałe wykonania utworów wszystkie klasy otrzymały prezenty.

Podczas imprezy można było zakupić świąteczne ozdoby, stroiki oraz pierniki wykonane przez uczniów i nauczycieli naszej placówki.

Serdecznie dziękujemy :
Samorządowi Uczniowskiemu Centrum Mistrzostwa Sportowego w Szczecinie,
Panu Łukaszowi Tomaszewiczowi ( Tomaszewicz Development sp. z o.o),
firmie „Inter cars”,
pracownikom firmy “Amazon” oraz
„NETTO” (ul. Zagórskiego w Szczecinie),
Radzie Osiedla Stołczyn,
Stowarzyszeniu „Szczecin po sąsiedzku”,
Centrum Handlowemu „Wilcza”,
pracownikom Przedszkola Montessori -
za wspaniałe prezenty przekazane naszym uczniom.