Przedstawienie jasełkowe klas I-III

Dnia 21 grudnia, jak co roku, uczniowie najmłodszych klas naszej szkoły przygotowali przedstawienie jasełkowe dla rodziców. W tym roku występy małych aktorów podziwiała wyjątkowo duża grupa rodziców i dziadków.

Przepiękna dekoracja, wspaniałe kostiumy i nastrojowa muzyka nie wystarczyłyby do stworzenia wyjątkowego przedstawienia, ale nasi mali aktorzy dołożyli do tego swoje zaangażowanie i skupienie.

Dzięki temu wszyscy, którzy mieli możliwość obejrzenia przedstawienia mówili o magicznym wrażeniu.

Po zakończeniu przedstawienia wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek podczas którego dzieci wręczyły swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki świąteczne.

Wychowawczynie klas panie Magdalena Lęcznar - Koźbiał, Kinga Kropiowska i Danuta Sobczyńska pragną bardzo serdecznie podziękować rodzicom za ich obecność tego dnia w szkole, przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w przygotowaniu spotkania.