SZANOWNI RODZICE  I  DRODZY UCZNIOWIE

W związku z zawieszeniem zajęć w naszej placówce odbywać się będzie nauczanie zdalne.

Materiały do ćwiczeń w domu są umieszczane na naszej stronie internetowej
w zakładce Nauka zdalna.

Wychowawcy i nauczyciele będą również przesyłać materiały do ćwiczeń
w domu, innymi środkami komunikacji uzgodnionymi z wychowawcą klasy. Chętni uczniowie mogą sięgać do dodatkowych zadań przygotowanych na stronie Ośrodka dla innych klas. Proponowane ćwiczenia, materiały i źródła mają pomóc, a nie obciążyć dzieci i rodziców. Prosimy zadbać o higienę pracy swoich dzieci.

W razie potrzeby oferujemy uczniom pomoc psychologa i pedagoga. Pedagog
i psycholog będą do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 9.00 – 13.00 pod numerem telefonu dostępnym u wychowawcy klasy.

Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli spotkać się w szkole. Wszyscy bardzo przeżywamy ten trudny czas rozłąki. Wiemy, że wielu uczniów tęskni za szkołą, nękają ich obawy o siebie, o rodziców,  tęsknią za rówieśnikami.

Serdecznie dziękujemy:

– Rodzicom, którzy nieoczekiwanie musieli wejść w rolę domowych nauczycieli i starają się ze wszystkich sił zaopiekować wychowawczo
i dydaktycznie swoimi dziećmi;

-Nauczycielom, którzy od tygodnia pracują z własnych domów, są w kontaktach z rodzicami i uczniami często pomimo różnorodnych, czasem osobistych  trudności.

Z życzeniami zdrowia, spokoju i wzajemnej troski

Iwona Olszewska – Dyrektor Ośrodka

Elżbieta Makris- Wicedyrektor Ośrodka.