IV Regionalny Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych - Polska
"Bezpieczny uczeń"

Dnia 25 października odbyła się kolejna edycja Regionalnego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych. Jak co roku na tych zawodach nie mogło zabraknąć zawodnuików naszego Klubu Olimpiad Specjalnych "Błyskawica". Nasza reprezentacja liczyła 10 zawodników i wystąpiliśmy we wszystkich możliwych grach zaproponowanych przez organizatorów zawodów, a więc w grach pojedynczych, grach deblowych i grze drużynowej.

Bowling to konkurencja z jednej strony trudna technicznie, a z drugiej dostarczająca zawodnikom świetnej zabawy i przyjemności.

A zatem wszyscy staraliśmy się dobrze bawić, a jak wiadomo jak coś się robi z przyjemnością to i efekty są pewne. W turnieju indywidualnym najlepsze wyniki w naszej ekipie uzyskali Wiktoria i Aleks i na ich szyjach zawisły podczas dekoracji srebrne medale.

Obie nasze pary (deble), także zanotowały udany start, pierwsza para Kinga i Natalia, oraz druga para Krzysiek i Aleks z zawodów przywieźli srebrne medale.

Czteroosobowa drużyna w składzie - Wiktoria, Ola, Eryk i Wiktor także ten dzień zaliczą do udanych, bo stanęli na najwyższym stopniu podium.

galeria zdjęć