IV Przegląd Małych Form Artystycznych Szkół i Ośrodków Kształcenia Specjalnego Miasta Szczecina „Parada Talentów”

W środę 28.02.2018 r. uczniowie i opiekunowie szkolnego teatrzyku „Raz Dwa Trzyk” wzięli udział w IV Przeglądzie Małych Form Artystycznych Szkół i Ośrodków Kształcenia Specjalnego Miasta Szczecina „Parada Talentów”. W tym roku przegląd nosił tytuł „W krainie baśni i bajek”.

Impreza odbyła się w Pałacu Młodzieży a gospodarzem była Publiczna Szkoła Podstawowa Specjalna nr 67. Zaprezentowaliśmy bajkowe przedstawienie „ Dary wróżek”.

Nasz występ bardzo się podobał i zdobył uznanie wśród publiczności. Wyrazem tego były duże brawa oraz wiele ciepłych słów, które usłyszeliśmy po występie.

Młodzi aktorzy otrzymali dyplom uczestnictwa, pamiątkową statuetkę oraz drobne upominki.