Dzień chłopaka

29 września w naszej szkole obchodziliśmy niewykłe święto, jak co roku o tej porze roku z okazji Dnia chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował dla wszystkich uczniów wspaniałą zabawę. W role prowadzących imprezę w tym roku wcieliły się Wiktoria, Natalia i Ola, a wszystkie zorganizowane konkursy miały na celu wyłonienie prawdziwego supermana.

Chłopcy bardzo dzielnie radzili sobie z wyznaczonymi zadaniami, a pierwsze z nich miało za zadanie sprawdzić jak dobrze będą sobie radzili z.... żelazkiem, bo przewodnią myślą wyborów naszego supermana było to, jak poradzi on sobie z czynnościami, które nie zawsze są uznawane za typowo męskie.

Kolejna grupa kandydatów na supermana przystąpiła do "walki" z odkurzaczem, ale i ci zawodnicy wyszli obronną ręką z tej próby.

Kolejnym testem na supermana, była próba "ciężkiej siatki". W zorganizowanym torze przeszkód kandydaci musieli się wykazać umiejętnością załadowania ciężkich siatek z zakupami, przewiezienia zakupów "autem" do domu, a na koniec musieli pokonać schody do mieszkania, oczywiście dźwigając ciężkie zakupy.

Poczynaniom kandydatów na supermana przyglądała się komisja, która krytycznie ale bardzo sprawiedliwie oceniała wszystkich panów.

A w przerwach między konkursami nie zabrakło tańców i wspaniałej zabawy.

Na koniec uroczystości nasze uczennice, które wspomogły także nasze panie, dla wszystkich chłopców brawurowo odśpiewały hymn wszystkich supermanów, bo jak wiadomo... "Chłopaki nie płaczą".